HARTING
Prodotto No:
09200320302
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONN BASE BOTTOM ENTRY SZ32A
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$34.01
$34.01
10
$29.7825
$297.825
25
$28.49506
$712.3765
50
$27.57603
$1378.8015
100
$26.65681
$2665.681
250
$25.186096
$6296.524
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | Powder Coated |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Housing Material | Aluminum, Die Cast |
| Size | 32A |
| Thread Size | - |
| Size / Dimension | 4.016" L x 2.205" W x 1.118" H (102.00mm x 56.00mm x 28.40mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Locking Clip (2) on Hood |
| Series | Han® A |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Base - Panel Mount |
| Housing Color | Gray |
| Style | Bottom Entry |
| Features | Cover |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09200320 |