HARTING
Prodotto No:
09200320421
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONN HOOD TOP ENTRY SZ32A PG29
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$36.8315
$36.8315
10
$32.25345
$322.5345
25
$30.8598
$771.495
50
$29.86439
$1493.2195
100
$28.86898
$2886.898
250
$27.276172
$6819.043
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | Powder Coated |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Housing Material | Aluminum, Die Cast |
| Size | 32A |
| Thread Size | PG29 |
| Size / Dimension | 3.228" L x 2.205" W x 3.110" H (82.00mm x 56.00mm x 79.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Locking Clip (2) on Base Bottom |
| Series | Han® A |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Hood |
| Housing Color | Gray |
| Style | Top Entry |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09200320 |