HARTING
Prodotto No:
09200320530
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONN HOOD SIDE ENTRY SZ32A PG21
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$55.48
$55.48
10
$50.9067
$509.067
25
$48.94894
$1223.7235
50
$47.31722
$2365.861
100
$44.70662
$4470.662
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | Powder Coated |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Housing Material | Aluminum, Die Cast |
| Size | 32A |
| Thread Size | PG21 |
| Size / Dimension | 3.228" L x 2.205" W x 3.110" H (82.00mm x 56.00mm x 79.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Locking Clip (2) on Hood |
| Series | Han® A |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Hood |
| Housing Color | Gray |
| Style | Side Entry |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09200320 |