HARTING
Prodotto No:
09202030301
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
3A BULKHEAD HOUSING (HMC)
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$15.3235
$15.3235
10
$13.58405
$135.8405
25
$13.06136
$326.534
50
$12.53867
$626.9335
100
$11.84213
$1184.213
250
$10.797244
$2699.311
500
$10.100666
$5050.333
1000
$9.264742
$9264.742
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | Powder Coated |
| Ingress Protection | IP44 |
| Housing Material | Zinc, Die Cast |
| Size | 3A |
| Thread Size | - |
| Size / Dimension | - |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Locking Clip (1) on Base Bottom |
| Series | Han® 3A |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Base - Panel Mount |
| Housing Color | Gray |
| Style | Top Entry |
| Features | - |
| Package | Bulk |