Desco
Prodotto No:
09203
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
WRST STRP ADJ ELST ONYX 12' ANG
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Strap Material | Elastic Fabric |
| Strap Closure | Cam Lock |
| Strap Termination | 4mm Snap Stud |
| Size | One Size |
| Color | Gray |
| Cord Termination | 4mm Snap Socket, Right Angle Banana Plug |
| Product Status | Active |
| Series | Jewel® MagSnap |
| Type | Wrist Strap with Cord |
| Cord Length | 12' (3.66m) |
| Mfr | Desco |
| Features | Magnetic Strap Connection |
| Package | Bulk |
| Cord Type | Coiled |