HARTING
Prodotto No:
09210073131
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
INSERT FEMALE 7POS+1GND CRIMP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$6.821
$6.821
10
$6.16265
$61.6265
25
$5.82236
$145.559
50
$5.68024
$284.012
100
$5.39619
$539.619
250
$4.828204
$1207.051
500
$4.544192
$2272.096
1000
$3.976168
$3976.168
2500
$3.777362
$9443.405
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 7+Ground |
| Termination Style | Crimp |
| Housing Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Size | 3A |
| Voltage Rating | 600V |
| Color | Gray |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | Han® D |
| Gender | Female |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Series | Han® 7D |
| Contact Material | - |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Insert without Contacts |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09210073 |