HARTING
Prodotto No:
09210153101
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
INSERT FEMALE 15POS+1GND CRIMP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$17.651
$17.651
10
$15.29785
$152.9785
25
$14.4989
$362.4725
50
$14.28895
$714.4475
100
$12.60783
$1260.783
250
$11.767308
$2941.827
500
$11.515159
$5757.5795
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 15+Ground |
| Termination Style | Crimp |
| Housing Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Size | 10A |
| Voltage Rating | 600V |
| Color | Gray |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | Han® D |
| Gender | Female |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Series | Han® D |
| Contact Material | - |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Insert without Contacts |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09210153 |