HARTING
Prodotto No:
09210252601
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
INSERT MALE 25POS+1GND WIRE WRAP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$54.1025
$54.1025
10
$49.64985
$496.4985
25
$47.73978
$1193.4945
50
$46.14853
$2307.4265
100
$43.602435
$4360.2435
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 25+Ground |
| Termination Style | Wire Wrap |
| Housing Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Size | 16A |
| Voltage Rating | 250V |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | - |
| Gender | Male |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Series | Han® D |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Insert |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09210252 |