HARTING
Prodotto No:
09210253001
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
INSERT MALE 25POS+1GND CRIMP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$19.665
$19.665
10
$17.04395
$170.4395
25
$16.15418
$403.8545
50
$15.9201
$796.005
100
$14.04708
$1404.708
250
$13.110608
$3277.652
500
$12.829674
$6414.837
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 25+Ground |
| Termination Style | Crimp |
| Housing Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Size | 16A |
| Voltage Rating | 600V |
| Color | Gray |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | Han® D |
| Gender | Male |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Series | Han® D |
| Contact Material | - |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Insert without Contacts |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09210253 |