09225SA-12P-EA-00
NMB Technologies Corporation
Prodotto No:
09225SA-12P-EA-00
Descrizione:
FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
Guida per l'utente
Air Flow -
Noise -
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) -
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 12VDC
Product Status Obsolete
Voltage Range -
RPM -
Mfr NMB Technologies Corporation
Material - Frame -
Features -
Width 25.00mm
Operating Temperature -
Static Pressure -
Bearing Type Ball
Approval Agency CE, UR, VDE
Termination 2 Wire Leads
Size / Dimension Square - 92mm L x 92mm H