09225SA-24K-EL-D0
NMB Technologies Corporation
Prodotto No:
09225SA-24K-EL-D0
Descrizione:
FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Guida per l'utente
Air Flow -
Noise -
Ingress Protection IP55 - Dust Protected, Water Resistant
Current Rating (Amps) -
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 24VDC
Product Status Active
Voltage Range -
RPM -
Mfr NMB Technologies Corporation
Material - Frame Plastic
Features -
Width 25.00mm
Operating Temperature 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Static Pressure -
Termination 2 Wire Leads
Size / Dimension Square - 92mm L x 92mm H
Weight -
Lifetime @ Temp. 40000 Hrs @ 60°C