09225SA-24M-AA-00
NMB Technologies Corporation
Prodotto No:
09225SA-24M-AA-00
Descrizione:
FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
In magazzino : 67
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Air Flow 48.4 CFM (1.35m³/min)
Noise 32.0dB
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) 0.070A
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 24VDC
Product Status Obsolete
Voltage Range 12 ~ 27.6VDC
RPM 2750 RPM
Mfr NMB Technologies Corporation
Material - Frame Plastic
Features -
Width 25.00mm
Operating Temperature 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Static Pressure 0.154 in H2O (38.4 Pa)
Bearing Type Ball
Approval Agency CE, UR, VDE
Termination 2 Wire Leads
Size / Dimension Square - 92mm L x 92mm H
Weight 0.209 lb (94.8 g)
Lifetime @ Temp. 100000 Hrs @ 25°C
Material - Blade Plastic
Series 09225SA
Power (Watts) 1.56 W