09225VA-12N-EA-00
NMB Technologies Corporation
Prodotto No:
09225VA-12N-EA-00
Descrizione:
FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
In magazzino : 87
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Air Flow 77.0 CFM (2.16m³/min)
Noise 45.0dB(A)
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) 0.400A
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 12VDC
Product Status Active
Voltage Range 7 ~ 13.8VDC
RPM 4500 RPM
Mfr NMB Technologies Corporation
Material - Frame Plastic
Features Auto Restart
Width 25.00mm
Operating Temperature 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Static Pressure 0.390 in H2O (97.1 Pa)
Termination 2 Wire Leads
Size / Dimension Square - 92mm L x 92mm H
Weight -
Lifetime @ Temp. 40000 Hrs @ 60°C
Material - Blade Plastic
Series 09225VA
Power (Watts) 4.8 W