09225VA-12Q-CA-00
NMB Technologies Corporation
Prodotto No:
09225VA-12Q-CA-00
Descrizione:
FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
In magazzino : 11530
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Air Flow 96.4 CFM (2.70m³/min)
Noise 51.0dB
Ingress Protection IP69K - Dust Tight, High Temp Water Jets, Waterproof
Current Rating (Amps) 0.720A
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 12VDC
Product Status Active
Voltage Range 7 ~ 13.8VDC
RPM 5600 RPM
Mfr NMB Technologies Corporation
Material - Frame Plastic
Features -
Width 25.00mm
Operating Temperature 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Static Pressure 0.600 in H2O (149.5 Pa)
Bearing Type Ball
Approval Agency -
Termination 2 Wire Leads
Size / Dimension Square - 92mm L x 92mm H
Weight 0.331 lb (150.14 g)
Material - Blade Plastic
Series 09225VA
Power (Watts) 8.64 W