09300100318ML
HARTING
Prodotto No:
09300100318ML
Produttore:
HARTING
Descrizione:
CONN BASE BOTTOM ENTRY SZ10B
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Housing Finish Powder Coated
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Housing Material Aluminum, Die Cast
Size 10B
Thread Size -
Size / Dimension 3.661" L x 1.709" W x 1.138" H (93.00mm x 43.40mm x 28.90mm)