095Z820-163-036
Amphenol RF
Prodotto No:
095Z820-163-036
Produttore:
Amphenol RF
Descrizione:
CBL ASSY SMA-FAKRA III JK-JK 36"
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Cable Type RG-58
1st Connector SMA Jack
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector Fakra III (Gen 3.0) Jack
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 36.00" (914.40mm)
Mfr Amphenol RF
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature -
Style SMA to Fakra III
Features -
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz