20-100RP-S
TTM Technologies, Inc.
Prodotto No:
20-100RP-S
Descrizione:
RF ATTENUATOR 100OHM 5% 20W
Guida per l'utente
Frequency Range 0 Hz ~ 4 GHz
Series -
Power (Watts) 20W
Attenuation Value -
Package / Case -
Mfr TTM Technologies, Inc.
Package Tray
Impedance 100 Ohms