20-50TPC-S
TTM Technologies, Inc.
Prodotto No:
20-50TPC-S
Descrizione:
RF ATTENUATOR 50OHM
Guida per l'utente
Frequency Range 0 Hz ~ 6 GHz
Series -
Power (Watts) 20W
Attenuation Value -
Package / Case -
Mfr TTM Technologies, Inc.
Package Tray
Impedance 50 Ohms