2000MD-1-003
Talema Group LLC
Prodotto No:
2000MD-1-003
Produttore:
Talema Group LLC
Descrizione:
PWR XFMR TORO 2000VA CHAS MT
In magazzino : 4
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Center Tap No
Termination Style Wire Leads
Height - Seated (Max) -
Voltage - Primary 100V, 120V, 200V, 240V
Voltage - Isolation 5000Vrms
Secondary Winding(s) Single, Multiple Taps
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 215.00mm Dia x 105.00mm W
Product Status Active
Current - Output (Max) Parallel 16.67A, Series 8.33A
Weight 35 lbs (15.9 kg)
Primary Winding(s) Dual, Multiple Taps
Series MD
Type Toroidal
Power - Max 2000VA
Mfr Talema Group LLC
Package Box
Voltage - Secondary (Full Load) Parallel 120V, Series 240V