CNC Tech
Prodotto No:
2002-1-2-20-30-BK
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONN RCP MICRO HDMI 19POS SMD RA
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$3.04
$3.04
10
$2.7607
$27.607
25
$2.6144
$65.36
50
$2.5536
$127.68
100
$2.432
$243.2
250
$2.128
$532
500
$2.0672
$1033.6
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 5000 |
| Current Rating (Amps) | 0.3A |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Voltage - Rated | 40V |
| Shielding | - |
| Gender | Receptacle |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle; Through Hole |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Mounting Feature | Horizontal |
| Shell/Shielding Material | Copper Alloy |
| Series | - |
| Number of Ports | 1 |
| Specifications | - |
| Insulation Color | Black |
| Mfr | CNC Tech |
| Connector Type | HDMI - Micro |
| Features | - |
| Number of Contacts | 19 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 2002-1-2 |