WAGO Corporation
Prodotto No:
2006-1611/1000-867
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
2-CONDUCTOR FUSE TERMINAL BLOCK;
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$16.4635
$16.4635
10
$15.80135
$158.0135
25
$15.25244
$381.311
50
$14.70353
$735.1765
100
$14.264725
$1426.4725
250
$13.990384
$3497.596
500
$13.716062
$6858.031
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 13mm ~ 15mm |
| Termination Style | Push In, Spring |
| Color | Gray |
| Fuse Type | 5mm x 20mm |
| Terminal - Width | 7.5mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 10 A |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 15 A |
| Series | TOPJOB®S |
| Type | Disconnect |
| Disconnect Type | Fuse |
| Voltage - UL | 120V |
| Mfr | WAGO Corporation |
| Features | LED |
| Material - Insulation | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Package | Box |
| Voltage - IEC | 800V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-10mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 8-20 AWG |