Curtis Industries
Prodotto No:
2007
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONN BARRIER STRIP 7CIRC 0.438"
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$4.8735
$4.8735
10
$3.7107
$37.107
25
$3.47586
$86.8965
50
$3.08959
$154.4795
100
$3.022425
$302.2425
250
$2.787338
$696.8345
500
$2.518678
$1259.339
1000
$2.233241
$2233.241
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | 110°C |
| Number of Rows | 2 |
| Barrier Type | 2 Wall (Dual) |
| Top Termination | Screws |
| Voltage Rating | - |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 30A |
| Terminal Screw Material | Steel |
| Mounting Type | Chassis, Panel |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 10-22 AWG |
| Bottom Termination | Closed |
| Series | 2000 |
| Terminal Screw Finish | - |
| Mfr | Curtis Industries |
| Pitch | 0.438" (11.12mm) |
| Features | Flange |
| Material - Insulation | Polyphenylene Oxide (PPO) |
| Number of Circuits | 7 |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Package | Bulk |
| Number of Wire Entries | 14 |