Casa / Toggle Switches / 200AWMSP1T2A1M2QE
minImg
200AWMSP1T2A1M2QE
E-Switch
Prodotto No:
200AWMSP1T2A1M2QE
Produttore:
E-Switch
Descrizione:
SWITCH TOGGLE SPDT 3A 120V
In magazzino : 195
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Illumination Type, Color -
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Bushing Thread Unthreaded
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Termination Style PC Pin
Actuator Type Standard Round
Panel Cutout Dimensions -
Current Rating (Amps) 3A (AC/DC)
Circuit SPDT
Actuator Length 6.10mm
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 200A
Voltage Rating - DC 28 V
Switch Function On-On
Voltage Rating - AC 120 V