Curtis Industries
Prodotto No:
2015W
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONN BARRIER STRP 15CIRC 0.438"
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$10.5925
$10.5925
10
$9.3214
$93.214
25
$8.79206
$219.8015
50
$8.36836
$418.418
100
$8.20952
$820.952
250
$7.150194
$1787.5485
500
$6.885372
$3442.686
1000
$6.62055
$6620.55
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | 110°C |
| Number of Rows | 2 |
| Barrier Type | 2 Wall (Dual) |
| Top Termination | Screws with Captive Plate |
| Voltage Rating | - |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 30A |
| Terminal Screw Material | Steel |
| Mounting Type | Chassis, Panel |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 10-22 AWG |
| Bottom Termination | Closed |
| Series | 2000 |
| Terminal Screw Finish | - |
| Mfr | Curtis Industries |
| Pitch | 0.438" (11.12mm) |
| Features | Flange |
| Material - Insulation | Polyphenylene Oxide (PPO) |
| Number of Circuits | 15 |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Package | Bulk |
| Number of Wire Entries | 30 |
| Base Product Number | 2015 |