Curtis Industries
Prodotto No:
2018
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONN BARRIER STRP 18CIRC 0.438"
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$9.31
$9.31
10
$7.97715
$79.7715
25
$7.61216
$190.304
50
$6.84304
$342.152
100
$6.478525
$647.8525
250
$5.87119
$1467.7975
500
$5.466262
$2733.131
1000
$5.162585
$5162.585
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | 110°C |
| Number of Rows | 2 |
| Barrier Type | 2 Wall (Dual) |
| Top Termination | Screws |
| Voltage Rating | - |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 30A |
| Terminal Screw Material | Steel |
| Mounting Type | Chassis, Panel |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 10-22 AWG |
| Bottom Termination | Closed |
| Series | 2000 |
| Terminal Screw Finish | - |
| Mfr | Curtis Industries |
| Pitch | 0.438" (11.12mm) |
| Features | Flange |
| Material - Insulation | Polyphenylene Oxide (PPO) |
| Number of Circuits | 18 |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Package | Bulk |
| Number of Wire Entries | 36 |