TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
2020B0309-0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
COAX - AUTOMOTIVE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | 125°C |
| Usage | - |
| Cable Type | Twinaxial |
| Dielectric Material | Rayfoam® FS |
| Shield Type | - |
| Shield Material | - |
| Dielectric Diameter | 0.072" (1.83mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Thermorad® F |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| VoP, Velocity of Propagation | 70 |
| Series | CHEMINAX |
| Shield Coverage | - |
| Cable Group | - |
| Length | - |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Conductor Strand | 19 Strands / 32 AWG |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Jacket Color | Black |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Impedance | 120 Ohms |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.208" (5.28mm) |
| Base Product Number | 2020 |