TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
2020D0309-0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
COAX - AUTOMOTIVE 1'
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.615
$1.615
5
$1.4383
$7.1915
10
$1.3718
$13.718
25
$1.28592
$32.148
50
$1.2198
$60.99
100
$1.16014
$116.014
250
$1.08718
$271.795
500
$1.040782
$520.391
1000
$0.987753
$987.753
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | - |
| Usage | - |
| Cable Type | Twinaxial |
| Dielectric Material | Polyolefin (PO) |
| Shield Type | - |
| Shield Material | - |
| Dielectric Diameter | 0.083" (2.11mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Thermorad® F |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| VoP, Velocity of Propagation | 66 |
| Series | CHEMINAX |
| Shield Coverage | - |
| Cable Group | - |
| Length | 1.0' (0.30m) |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Conductor Strand | 7 Strands / 28 AWG |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Jacket Color | Black |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Impedance | 120 Ohms |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.226" (5.74mm) |
| Base Product Number | 2020 |