TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
202A153-3/86-0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HEATSHRINK BOOT SZ53 BLACK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.339" (8.61mm) |
| Material | Polyolefin (PO), Semi-Rigid |
| Small Recovered Length | 0.870" (22.10mm) |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 0.862" (21.89mm) |
| Series | Thermofit 202A1 |
| Large Diameter Supplied | 1.420" (36.07mm) |
| Type | Boot |
| Shell Size - Insert | 53 |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Large Recovered Length | 1.630" (41.40mm) |
| Features | Adhesive Coating, Flame Retardant |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 1.420" (36.07mm) |
| Total Length Recovered | 2.902" (73.71mm) |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 202A153 |