TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
202A196-4-0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HEATSHRINK BOOT SZ96 BLACK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 1.060" (26.92mm) |
| Material | Polyolefin (PO), Flexible |
| Small Recovered Length | 3.150" (80.01mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Large Diameter Recovered | 2.252" (57.20mm) |
| Series | Thermofit 202A1 |
| Large Diameter Supplied | 3.402" (86.41mm) |
| Type | Boot |
| Shell Size - Insert | 96 |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Large Recovered Length | 4.450" (113.03mm) |
| Features | Flame Retardant |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 3.402" (86.41mm) |
| Total Length Recovered | 8.370" (212.60mm) |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 202A196 |