TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
202C621-71/86-0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HEATSHRINK BOOT SZ21 BLACK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$23.788
$23.788
10
$20.82875
$208.2875
25
$19.92872
$498.218
50
$19.28595
$964.2975
100
$18.643085
$1864.3085
250
$17.61452
$4403.63
500
$17.100209
$8550.1045
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.319" (8.10mm) |
| Material | Polyolefin (PO), Flexible |
| Small Recovered Length | 0.780" (19.81mm) |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 0.461" (11.71mm) |
| Series | Thermofit 202C6 |
| Large Diameter Supplied | 1.040" (26.42mm) |
| Type | Boot |
| Shell Size - Insert | 21 |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Large Recovered Length | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 1.040" (26.42mm) |
| Total Length Recovered | 5.252" (133.40mm) |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 202C621 |