TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Prodotto No:
202D121-3-60-0-CS5503
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
STD POLY MOLDED PARTS
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.220" (5.59mm) |
| Material | Polyolefin (PO), Semi-Rigid |
| Small Recovered Length | 0.400" (10.16mm) |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 0.410" (10.41mm) |
| Series | Thermofit 202D1 |
| Large Diameter Supplied | 0.920" (23.37mm) |
| Type | Boot |
| Shell Size - Insert | 21 |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Large Recovered Length | 0.830" (21.08mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 0.920" (23.37mm) |
| Total Length Recovered | 1.500" (38.10mm) |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 202D121 |