TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
202D121-4-60/42-0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HEATSHRINK BOOT SZ21 BLACK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.220" (5.59mm) |
| Material | Polyolefin (PO), Flexible |
| Small Recovered Length | - |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 0.413" (10.49mm) |
| Series | Thermofit 202D1 |
| Large Diameter Supplied | 0.917" (23.29mm) |
| Type | Boot |
| Shell Size - Insert | 21 |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Large Recovered Length | 0.831" (21.11mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 0.917" (23.29mm) |
| Total Length Recovered | 1.500" (38.10mm) |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 202D121 |