TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
202D185-3/42-0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HEATSHRINK BOOT SZ85 BLACK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.803" (20.40mm) |
| Material | Polyolefin (PO), Semi-Rigid |
| Small Recovered Length | 2.583" (65.61mm) |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 1.752" (44.50mm) |
| Series | Thermofit 202D1 |
| Large Diameter Supplied | 2.598" (65.99mm) |
| Type | Boot |
| Shell Size - Insert | 85 |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Large Recovered Length | 3.311" (84.10mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 2.598" (65.99mm) |
| Total Length Recovered | 6.500" (165.10mm) |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 202D185 |