TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
202D221-12-61-0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HEATSHRINK BOOT SZ21 BLACK/YLW
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Color | Black, Yellow |
| Small Diameter Recovered | 0.291" (7.39mm) |
| Material | Fluoroelastomer (FKM), Flexible, Irradiated |
| Small Recovered Length | 3.882" (98.60mm) |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 0.591" (15.00mm) |
| Series | Thermofit 202D2 |
| Large Diameter Supplied | 1.012" (25.70mm) |
| Type | Boot |
| Shell Size - Insert | 21 |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Large Recovered Length | 0.480" (12.19mm) |
| Features | Drain Holes, Flame Retardant, Fluid Resistant, Fuel Resistant, Heat Resistant, Lip |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 0.630" (16.00mm) |
| Total Length Recovered | 4.772" (121.21mm) |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 202D221 |