TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
202D221-25/86-0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HEATSHRINK BOOT SZ21 BLACK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$18.1355
$18.1355
10
$15.7168
$157.168
25
$14.89638
$372.4095
50
$14.68035
$734.0175
100
$12.95325
$1295.325
250
$12.0897
$3022.425
500
$11.830635
$5915.3175
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.291" (7.39mm) |
| Material | Elastomer, Semi-Rigid, Irradiated |
| Small Recovered Length | 3.882" (98.60mm) |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 0.591" (15.00mm) |
| Series | Thermofit 202D2 |
| Large Diameter Supplied | 1.012" (25.70mm) |
| Type | Boot |
| Shell Size - Insert | 21 |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Large Recovered Length | 0.591" (15.01mm) |
| Features | Abrasion Resistant, Adhesive Coating, Chemical Resistant, Flame Retardant, Fluid Resistant, Heat Resistant, Lip, Strain Resist |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 1.012" (25.70mm) |
| Total Length Recovered | 4.772" (121.21mm) |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 202D221 |