TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
202D274-100-0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HEATSHRINK BOOT SZ74 BLACK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.559" (14.20mm) |
| Material | Polyolefin (PO), Semi-Flexible, Halogen Free, Irradiated |
| Small Recovered Length | 6.209" (157.71mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Large Diameter Recovered | 1.622" (41.20mm) |
| Series | Thermofit 202D2 |
| Large Diameter Supplied | 1.970" (50.04mm) |
| Type | Boot |
| Shell Size - Insert | 74 |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Large Recovered Length | 0.819" (20.80mm) |
| Features | Flame Retardant, Fluid Resistant, Lip, Mechanical Resistant |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 1.240" (31.50mm) |
| Total Length Recovered | 8.000" (203.20mm) |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 202D274 |