TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
202D296-4/42-0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HEATSHRINK BOOT SZ96 BLACK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.772" (19.61mm) |
| Material | Polyolefin (PO), Flexible, Irradiated |
| Small Recovered Length | 5.642" (143.31mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Large Diameter Recovered | 2.350" (59.69mm) |
| Series | Thermofit 202D2 |
| Large Diameter Supplied | 2.728" (69.29mm) |
| Type | Boot |
| Shell Size - Insert | 96 |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Large Recovered Length | 0.929" (23.60mm) |
| Features | Adhesive Coating, Flame Retardant, Fluid Resistant, Heat Resistant, Lip, Strain Resistant |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 2.728" (69.29mm) |
| Total Length Recovered | 8.000" (203.20mm) |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 202D296 |