TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
202D299-25/86-0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HEATSHRINK BOOT SZ99 BLACK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.902" (22.91mm) |
| Material | Elastomer, Semi-Rigid, Irradiated |
| Small Recovered Length | 5.449" (138.40mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Large Diameter Recovered | 2.642" (67.11mm) |
| Series | Thermofit 202D2 |
| Large Diameter Supplied | 3.220" (81.79mm) |
| Type | Boot |
| Shell Size - Insert | 99 |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Large Recovered Length | 1.228" (31.19mm) |
| Features | Abrasion Resistant, Adhesive Coating, Chemical Resistant, Flame Retardant, Fluid Resistant, Heat Resistant, Lip, Strain Resist |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 3.220" (81.79mm) |
| Total Length Recovered | 8.000" (203.20mm) |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 202D299 |