TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
202D953-25/86-0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HEATSHRINK BOOT SZ53 BLACK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.122" (3.10mm) |
| Material | Elastomer, Semi-Rigid, Irradiated |
| Small Recovered Length | 2.012" (51.10mm) |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 1.024" (26.00mm) |
| Series | Thermofit 202D9 |
| Large Diameter Supplied | 1.346" (34.19mm) |
| Type | Boot |
| Shell Size - Insert | 53 |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Large Recovered Length | 0.823" (20.90mm) |
| Features | Abrasion Resistant, Adhesive Coating, Chemical Resistant, Flame Retardant, Fluid Resistant, Heat Resistant, Lip, Strain Resist |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 0.378" (9.60mm) |
| Total Length Recovered | 3.319" (84.30mm) |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 202D953 |