TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
202D963-3/86-0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HEATSHRINK BOOT SZ63 BLACK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.142" (3.61mm) |
| Material | Polyolefin (PO), Semi-Rigid, Irradiated |
| Small Recovered Length | 2.272" (57.71mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Large Diameter Recovered | 1.343" (34.11mm) |
| Series | Thermofit 202D9 |
| Large Diameter Supplied | 1.717" (43.61mm) |
| Type | Boot |
| Shell Size - Insert | 63 |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Large Recovered Length | 1.031" (26.19mm) |
| Features | Adhesive Coating, Flame Retardant, Fluid Resistant, Heat Resistant, Lip |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 0.449" (11.40mm) |
| Total Length Recovered | 3.921" (99.59mm) |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 202D963 |