TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
202F232-50-0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HEATSHRINK BOOT SZ32 BLACK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.350" (8.89mm) |
| Material | VPB, Flexible |
| Small Recovered Length | 4.441" (112.80mm) |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 0.728" (18.49mm) |
| Series | Thermofit 202F2 |
| Large Diameter Supplied | 1.220" (30.99mm) |
| Type | Boot |
| Shell Size - Insert | 32 |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Large Recovered Length | 0.480" (12.19mm) |
| Features | Lip |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 0.953" (24.21mm) |
| Total Length Recovered | 5.461" (138.71mm) |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 202F232 |