TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
202F242-50-0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HEATSHRINK BOOT SZ42 BLACK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.402" (10.21mm) |
| Material | VPB, Flexible |
| Small Recovered Length | 5.150" (130.81mm) |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 0.870" (22.10mm) |
| Series | Thermofit 202F2 |
| Large Diameter Supplied | 1.402" (35.61mm) |
| Type | Boot |
| Shell Size - Insert | 42 |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Large Recovered Length | 0.480" (12.19mm) |
| Features | Lip |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 1.130" (28.70mm) |
| Total Length Recovered | 6.280" (159.51mm) |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 202F242 |