TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
202F253-51/164-0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HEATSHRINK BOOT SZ53 BLACK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.430" (10.92mm) |
| Material | EPB, Flexible |
| Small Recovered Length | 5.598" (142.19mm) |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 1.110" (28.19mm) |
| Series | Thermofit 202F2 |
| Large Diameter Supplied | 1.531" (38.89mm) |
| Type | Boot |
| Shell Size - Insert | 53 |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Large Recovered Length | 0.551" (14.00mm) |
| Features | Adhesive, Flame Retardant, Lip |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 1.240" (31.50mm) |
| Total Length Recovered | 7.000" (177.80mm) |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 202F253 |