TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
202F263-71/86-0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HEATSHRINK BOOT SZ63 BLACK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.500" (12.70mm) |
| Material | Polyolefin (PO), Flexible |
| Small Recovered Length | 6.421" (163.09mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Large Diameter Recovered | 1.272" (32.31mm) |
| Series | Thermofit 202F2 |
| Large Diameter Supplied | 1.780" (45.21mm) |
| Type | Boot |
| Shell Size - Insert | 63 |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Large Recovered Length | 0.598" (15.19mm) |
| Features | Adhesive, Lip |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 1.512" (38.40mm) |
| Total Length Recovered | 8.000" (203.20mm) |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 202F263 |