TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
202F274-71-0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HEATSHRINK BOOT SZ74 BLACK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.591" (15.01mm) |
| Material | Polyolefin (PO), Flexible |
| Small Recovered Length | 6.209" (157.71mm) |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 1.618" (41.10mm) |
| Series | Thermofit 202F2 |
| Large Diameter Supplied | 2.031" (51.59mm) |
| Type | Boot |
| Shell Size - Insert | 74 |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Large Recovered Length | 0.598" (15.19mm) |
| Features | Lip |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 1.791" (45.49mm) |
| Total Length Recovered | 8.000" (203.20mm) |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 202F274 |