TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
202G621-55-0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HEATSHRINK BOOT SZ21 BLACK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.319" (8.10mm) |
| Material | Fluoropolymer |
| Small Recovered Length | 0.783" (19.89mm) |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 0.461" (11.71mm) |
| Series | Thermofit 202G6 |
| Large Diameter Supplied | 1.047" (26.59mm) |
| Type | Boot |
| Shell Size - Insert | 21 |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Large Recovered Length | - |
| Features | Flame Retardant |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 1.047" (26.59mm) |
| Total Length Recovered | 5.268" (133.81mm) |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 202G621 |