TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
202W232-25-0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HEATSHRINK BOOT SZ32 BLACK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.170" (4.32mm) |
| Material | Elastomer, Semi-Rigid |
| Small Recovered Length | 0.790" (20.07mm) |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 0.460" (11.68mm) |
| Series | Thermofit 202W2 |
| Large Diameter Supplied | 0.590" (14.99mm) |
| Type | Boot |
| Shell Size - Insert | 32 |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Large Recovered Length | 0.590" (14.99mm) |
| Features | Fluid Resistant |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 0.590" (14.99mm) |
| Total Length Recovered | 1.970" (50.04mm) |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 202W232 |