Weidmüller
Prodotto No:
2051250000
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
FEED-THROUGH TERMINAL BLOCK, PUS
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.2705
$2.2705
10
$1.71855
$17.1855
25
$1.59258
$39.8145
50
$1.43203
$71.6015
100
$1.39707
$139.707
250
$1.222384
$305.596
500
$1.117618
$558.809
1000
$1.012852
$1012.852
5000
$0.890606
$4453.03
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 12mm |
| Termination Style | Push In |
| Color | Yellow |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 6.1mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 32 A |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 30 A |
| Series | A |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | Weidmüller |
| Features | - |
| Material - Insulation | Thermoplastic, Wemid |
| Package | Box |
| Voltage - IEC | 800V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-4mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 10-28 AWG |