WAGO Corporation
Prodotto No:
2059-903/018-000
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
BOARD-TO-BOARD LINK; PIN SPACING
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.2635
$1.2635
10
$1.0678
$10.678
100
$0.959025
$95.9025
500
$0.784624
$392.312
1000
$0.697442
$697.442
5000
$0.610261
$3051.305
10000
$0.579747
$5797.47
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -60°C ~ 105°C |
| Number of Positions | 3 |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 10 |
| Housing Material | Polyamide (PA), Nylon 6/6 |
| Voltage Rating | 320V |
| Current Rating (Amps) | 3A |
| Contact Finish | Silver |
| Termination | Poke-In |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Series | - |
| Mfr | WAGO Corporation |
| Pitch | 0.118" (3.00mm) |
| Housing Color | White |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Connector Type | Jumper |
| Style | Board to Board |
| Features | - |
| Package | Box |