Bertech
Prodotto No:
2059R-2.5X6BKT
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
2.5'X6' ESD RUBBER MAT KIT, BLUE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Shape | Rectangle |
| Number of Layers | 2 |
| Color | Blue |
| Material | Rubber |
| Product Status | Active |
| Mat Type | Table, Workbench |
| Includes | Ground Cord, Wrist Strap |
| Thickness | 0.06" (1.52mm) |
| Series | BERTECH® 2059R |
| Length | 6' (1.83m) |
| Mfr | Bertech |
| Features | Conductive, Dissipative |
| Package | Box |
| Width | 2.5' (0.76m) |
| Base Product Number | 2059R |